AKTUALITY

TECHNICKÉ INFORMACE

FAQ

CENÍK

OBJEDNÁVKY A DOPRAVA

 

          CZ | EN
CCWH 3

 

PRO MODELÁŘE, SBĚRATELE VOJENSKÉ TECHNIKY A VÝSTROJE
A ZÁJEMCE O HISTORII

CAMOUFLAGE COLORS,
Wehrmacht Heer,
1939–1945


3. SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ


Po druhém vydání, které je již delší dobu zcela rozebráno, vychází nyní tato monografie v limitovaném počtu se speciální přílohou věnovanou barvám na helmách a výstrojních součástech WH. Příloha obsahuje dalších 5 stříkaných barevných vzorků, kterých je nyní celkem 30.

Kapitoly Kamuflážní barvy a RAL, Barvy pro Wehrmacht, Armádní vozidla a Kamuflážní barvy v akci podrobně mapují vývoj a použití německých armádních maskovacích barev v období 2. světové války. Text je doprovázen mnoha černobílými i původními barevnými fotografiemi, z nichž mnohé ještě nikdy nebyly publikovány. Barevné kresby dokumentují vývoj kamuflážních schémat v letech 1939–1945. Tabulka barevných odstínů obsahuje 30 stříkaných a vlepovaných vzorků barev o velikosti 25 × 25 mm a návod pro jejich namíchání z modelářských barev. Odstíny vychází z dostupných archivních vzorů a z velkého množství původních částí dochované techniky a výstroje. Doplněno o odkazy na normu RAL. V kapitole Barvy na původních předmětech jsou uvedeny barevné fotografie zachovalých částí vozidel, příslušenství a výstroje s popisem jejich barev. V Přílohách naleznete původní tabulky, předpisy a normy a také některé armádní zkratky, používané v letech 1939–45.


Anglická verze. 72 stran, z toho 23 barevných, 25 stříkaných vzorků barev, formát A4, křídový papír 135 g/m2, lepená měkká vazba. Příloha: 4 strany, z toho 1 barevná, 5 stříkaných vzorků barev.

Český text je k dispozici ve formátu PDF.
 


Cena: 500 Kč*
Doprava (Česká pošta, doporučeně): 63 Kč
Balné zdarma

Platba:
a) převodem na bankovní účet (platební instrukce zašleme mailem, ušetříte poplatek za inkaso dobírky),
b) převodem PayPal,

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Cena pro dealery na požádání (min. objednávka 10 ks)


* Speciální nabídka platí do 30. 6. 2020. Publikaci (jejíž běžná cena je 685 Kč) je možné objednat zde:

OBJEDNÁVKA


AURA DESIGN STUDIO
tel.: +420 603 763 816
e-mail: info@auradesign.eu

WEHRMACHT HEER
U. S. ARMY
BRITISH ARMY
ČS ARMÁDA
OSTATNÍ

Aktuality
Technické informace
FAQ
Ceník
Objednávky a doprava